Завършихме учебната година по най-красивия начин – с три дни, изпълнени с приключения, смях, приятелство и незабравими емоции.
Пътуването ни отведе до морския Несебър – град, в който историята и морето се срещат, за да разказват своите вечни истории. Разходихме се по спокойните води на река Ропотамо, потопени в красотата на едно от най-вълшебните кътчета на България. Възхитихме се на величественото скално образувание „Лъвска глава“, а природата на резерват Ропотамо ни напомни колко прекрасен и необятен е светът около нас.
Вечерта старият Несебър ни посрещна с романтиката на своите калдъръмени улички, старинни къщи и светлини, които сякаш пазят спомените на поколения. А морето беше нашият най-верен спътник – посрещахме изгревите с усмивки и изпращахме залезите с благодарност за всеки споделен миг.
Но най-ценни не бяха местата, които посетихме. Най-ценни бяха хората, с които ги преживяхме. Усмивките, разговорите, шегите, общите снимки и моментите, които не могат да бъдат описани с думи, а остават завинаги в сърцето.
Учителската професия е много повече от уроци и оценки. Тя е привилегията да бъдеш част от израстването на младите хора, да споделяш с тях не само знания, но и преживявания, които изграждат спомени за цял живот. Времето, прекарано заедно извън класната стая, ни сближава, учи ни да се доверяваме един на друг и ни напомня колко важна е силата на общността.
Това тридневно приключение постави красив финал на още една учебна година. Година на предизвикателства, успехи, нови приятелства и безброй усмивки.
Нека запазим тези спомени като малки съкровища в сърцата си и да продължим напред с вдъхновение, мечти и вяра, че най-хубавите моменти тепърва предстоят.

















































